Medalje za Pauerlifting i bodi bilding sportski klub “Knjaževac”

Na Državnom prvenstvu u Powerlifting-u za juniore, mlađe juniore i veterane, održanom u Vladičinom Hanu, Pauerlifting i bodi bilding sportski klub “Knjaževac” osvojio je ukupno 3 medalje: jednu zlatnu, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju.

U kategoriji juniorki do 52 kg. Tijana Trifunović osvojila je bronzanu medalju i postavila novi državni rekord u disciplini dead lift sa podignutih 115 kg. dok je u kategoriji veteranki M1 do 72 kg. Marija Vukić osvojila srebrnu medalju. U kategoriji mlađih juniora u kategoriji do 83 kg. Bogdan Đorđević koji ima samo 15 godina zauzeo je prvo mesto, dok je u starosnoj kategoriji juniora do 93 .kg. Aleksandar Živković zauzeo 7 mesto u jakoj konkurenciji.

Na ovom prvenstvu nastupilo je oko 80 takmičara iz petnaestak klubova iz Srbije.

Zbog povrede i bolesti za klub nisu nastupili Stefan Ilić i Ivana Živković. Odlazak na ovo prvenstvo pomogli su lokalna samouprava i Sportski Savez Knjaževca.