Tri zlata i dve bronze za Pauerlifting i bodi bilding klub Knjaževac

Na tradicionalnom Gala Kupu u Pauerlifting-u, u Vladičinom Hanu, na kome je učestvovalo oko 80 takmičara iz Srbije i Bugarske, Pauerlifting i bodi bilding sportski klub „Knjaževac“ nastupio je sa tri takmičara i dve takmičarke, a osvojene su tri zlatne i dve bronzane medalje.

U kategoriji seniora do 74 kg. (uzrast 23-40 godina), nastupio je Denis Aleksić koji je osvojio treće mesto.
U kategoriji juniora do 105 kg. (uzrast 18-23 godina), nastupio je Aleksandar Živković koji je osvojio prvo mesto.
U kategoriji sub juniora do 105 kg. (uzrast 14-18 godina), nastupio je Stefan Ilić koji je osvojio treće mesto.
U kategoriji juniorki do 84 kg. (uzrast 18-23 godina) nastupila je Ivana Živković koja je osvojila prvo mesto.
U kategoriji Sub Juniora do 57 kg. (uzrast 14-18 godina), nastupila je Tijana Trifunović koja je takođe osvojila prvo mesto i postavila dva nova rekorda Gala kupa u svojoj kategoriji za mlađe juniorke i to u čučnju sa podignutih 82,5 kg. i u deadliftu – mrtvom dizanju sa podignutih 100 kg.

Pauerlifting i bodi bilding sportski klub Knjaževac u konkurenciji od 17 klubova zauzeo je ekipno 5 mesto.

Odlazak na ovo takmičenje pomogao je Sportski Savez Knjaževac.