Timočanin – Timok 1919 nerešeno 2:2 u susretu pretposlednjeg kola Zone istok (VIDEO)

Fudbaleri zaječarskog Timoka 1919 nisu uspeli danas da pobede u Knjaževcu ekipu Timočanina i plasiraju se u Srpsku ligu. U meču pretposlednjeg 29. kola Zone istok, Timočanin – Timok 1919 bilo je nerešeno, 2:2.

Prvo poluvreme odigrano je bez golova. Timočanin je u vođstvo fenomenalnim volej udarcem u 57. minutu doveo Miloš Kocić. Na 1:1 izjednačio je u 64 minutu utakmice Miloš Todorović, ali je domaćin do novog vođstva došao golom Dejana Novčića u 69 minutu. Konačan rezultat meča postavio je u 81. minutu Miloš Rošević.

Pre utakmica poslednjeg kola koje će se igrati narednog vikenda, razlika na tabeli je i dalje dva boda u korist Timočanina. Timok 1919 narednog vikenda dočekuje Svrljig, a Timočanin putuje u Ražanj.

Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju sa portala Za media u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest,u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Kategorije: Sport Komentari