Zlatna medalja za Pauerlifting i bodi bilding sportski klub Knjaževac (FOTO)

Na prvenstvu Srbije u Bodi bildingu i fitnesu u Aranđelovcu na kome je učestvovalo 54 takmičara, Pauerlifting i bodi bilding sportski klub “Knjaževac” nastupio je sa dva učesnika, osvojena je jedna zlatna medalja, pehar i jedno peto mesto.

U kategoriji Bodyfitness zlatnu medalju osvojila je Dina Jovanović. Dina je takođe osvojila pehar za najuspešniju takmičarku u ovoj kategoriji.

U kategoriji Body Classic za seniore preko 180 cm, Dušan Savić je ušao u finale I zauzeo peto mesto, u izuzetno jakoj konkurenciji.

Ovo je bila dobra provera forme za takmičare Pauerlifting i bodi bilding sportskog kluba “Knjaževac” pred Prvi otvoreni kup Balkana u bodi bildingu koji će biti održan u Knjaževcu od 16. do 18. novembra.