Zaječarac Janko Mladenović vicešampion turnira u Ćupriji

Janko Mladenović, teniser Teniskog kluba “AS Timok” Zaječar vicešampion je Otvorenog prvenstva “Ćuprija U14” Serbia Grand Prix, koje je minulog vikenda održano u Ćupriji.

U konkurenciji od 20-ak takmičara iz Bora, Niša, Prokuplja, Paraćina, Jagodine, Kruševca, Beograda i Ćuprije, Janko, koji je inače bio i jedini predstavnik iz Zaječara, osvojio je drugo mesto, nakon što je u finalu, posle veoma teškog i dugog polufinala (koje je trajalo blizu 3 sata), ipak izgubio rezultatom 6/ 3, 6/3.

Od mladog zaječarskog tenisera, bio je bolji Radovan Petrović iz Niša, koji je osvojio turnir.

Pre samo nedelju dana, Janko je učestvovao i na Otvorenom prevnstvu Novog Sad (druga kategorija) gde je zaustavljen u cetvrtfinalu od tenisera iz Mađarske, rezultatom 6/4, 6/4.

Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju sa portala Za media u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest,u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Kategorije: Sport, Vesti Tagovi: , Komentari