Zaječarska atletičarka Lena Maletić PRVA na državnom takmičenju, Veljko Vasiljević DRUGI

Još jedan veliki uspeh Lene Maletić, učenice drugog razreda Ekonomsko-trgovinske škole u Zaječaru. Lena je, na održanom Državnom takmičenju u Ćupriji, dominirala u trci na 400 metara, osvojila PRVO mesto i ostvarila lični rekord sa 56,86 sekundi.

„Lena je predstavljala školu, odeljenje Turističko-hotelijerski tehničar, svoj klub i grad, a mi se ponosimo njenim uspesima i želimo da i svaku buduću pobedu sa radošću i ponosom objavljujemo. Ne zaboravimo nastavnika Žikić Dejana, koji bodri Lenu i daje joj punu podršku“, navode na FB stranici Ekonomske škole.

Veljko Vasiljević, učenik zaječarske Tehničke škole osvojio je srebrnu medalju, pošto je trku na 1000 metara završio na drugom mestu.

Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju sa portala Za media u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest,u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Kategorije: Sport, Vesti Tagovi: , , Komentari