Srđan Pešić među najboljima na svetskom takmičenju bodibildera u Sloveniji

Na svetskom takmičenju „IBFF World Championship Koper 2022” koje je održano u Sloveniji, bodibilder iz Zaječara Srđan Pešić osvojio je drugo mesto u dve kategorije.

Pešić je osvojio srebrne medalje u kategorijama „body clasic“ u kojoj se takmiči godinama, kao i u kategoriji „fizik“ u kojoj se prvi put oprobao. Na Svetskom prvenstvu u Sloveniji, Srđan Pešić bio je jedini predstavnik  našeg grada, dok su iz Srbije učestvovala još dva takmičara.

Pešiću su pomogli Grad Zaječar, klub „Gym Xtreme“ i Sportski savez grada Zaječara, bez čije podrške ne bi mogao da ode na takmičenje.

U subotu, 11. juna sledi novo nadmetanje za našeg predstavnika, tako da Srđana očekuje Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.

Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju sa portala Za media u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest,u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Kategorije: Vesti Tagovi: , Komentari