Knjige prikupljene u akciji koju je organizovala biblioteka biće poklonjene školi “Jelena Majstorović”

Zaječarska biblioteka je odlučila da obraduje učenike ŠOSO “Jelena Majstorović” tako što će im pokloniti knjige prikupljene nedavno u akciji povodom Međunarodnog dana doniranja knjiga.

Iz ŠOSO “Jelena Majstorović” veruju da će se saradnja ove dve ustanova nastaviti i ubuduće, istakla je Emila Badivuk, direktorka.

“Ovo je još jedna od uspešnjih saradnji Matične biblioteke „Svetozar Marković“ Zaječar i naše Škole. Učenici naše škole su dobili posebnu pohvalu Deda Mraza za učešće na konkursu “Čestitka Deda Mrazu” u decembru prošle godine, a biblioteka je donirala i preko 100 knjiga školskoj biblioteci ranijih godina koja trenutno broji preko pet hiljada naslova. U ime učenika, roditelja, kolektiva, još jednom zahvaljujem Matičnoj biblioteci “Svetozar Marković” i svim gradjanima koji su se odazvali ovoj akciji i donirali knjige.”

Uručenje knjiga će biti u utorak 25. februara, u 10 sati, u prostorijama škole.

Leave a Reply

Your email address will not be published.