Pauerlifting i bodi bilding sportski klub Knjaževac

Nove medalje za knjaževačke sportiste

12.11.2018 - 12:45
Pauerlifting i bodi bilding sportski klub "Knjaževac" osvojio je šest medalja na Državnom prvenstvo u Bench pressu Classic (bez opreme) i Equipped (sa opremom), koje je minulog vikenda održano u Bačkoj Palanci. U konkurenciji 60 takmičara iz 20-ak klubova iz Srbije i Slovačke, knjaževački klub je imao tri takmičara i tri takmičarke koji su doneli dve zlatne, tri srebrne i jednu bronzanu medalju,...Više

Zlatna medalja za Pauerlifting i bodi bilding sportski klub Knjaževac (FOTO)

23.10.2018 - 09:00
Na prvenstvu Srbije u Bodi bildingu i fitnesu u Aranđelovcu na kome je učestvovalo 54 takmičara, Pauerlifting i bodi bilding sportski klub “Knjaževac” nastupio je sa dva učesnika, osvojena je jedna zlatna medalja, pehar i jedno peto mesto. U kategoriji Bodyfitness zlatnu medalju osvojila je Dina Jovanović. Dina je takođe osvojila pehar za najuspešniju takmičarku u ovoj kategoriji. U kategoriji...Više

Pet medalja za Pauerlifting klub Knjaževac

09.10.2018 - 09:45
U proteklih nekoliko dana članovi Pauverlifting kluba iz Knjaževca osvojili su 5 medalja, od toga 2 zlatne, 3 srebrne, jedno četvrto mesto, kao i šest pehara za ekipni i apsolutni plasman. Među najboljim takmičarima ovog kluba našli su se Vesna Nikić, Srđan Ristić, Dina Jovanović, Ivan Savić i Dušan Savić. Nagrade su doneli sa Međunarodnog otvorenog kupa "IFBB Jagodina Open", Prvog memorijalnog...Više

Četiri zlatne medalje za Pauerlifting i bodi bilding klub Knjaževac

23.09.2018 - 09:15
U Beogradu je juče održano prvenstvo "Trofej Beograda" u Classic Bench press-u (bez opreme), na ovom prvenstvu učestvovalo je oko 60 takmičara iz 21 kluba iz Srbije i Bosne i Hercegovine. Pauerlifting i bodi bilding sportski klub "Knjaževac" nastupio je na ovom prvenstvu sa dva takmičara i dve takmičarke, od toga jedna osoba sa invaliditetom. Osvojene su četiri zlatne medalje, jedno deveto mesto...Više